Kötü Montajlar

10082

Kötü Montajlar

Montaj önemli midir?

Evet, çok önemlidir. Mevcut sistemlerde yaşanan sorunların %90 oranı kötü montajdan kaynaklanmaktadır %10 oranı ise yanlış kurgulamadan ve kötü montajdan kaynaklanıyor.

Kurulumu yapılan bir sitemde herhangi bir ürün arıza yapmadan sorun çıkıyorsa burada kötü montajdan kaynaklandığını kesin olarak söyleyebiliriz.

Kötü montajı yapan uygulayıcı saha seviye ayarlarının doğru düzgün yapması beklenemez çünkü saha seviye ayarlarını düzgün yapabilmeniz için basit görünen bir F konnektörün bile düzgün bağlantısı yapılması gerekir.

Kötü montaj derken kablonun veya ürünler yamuk yumuk montajı yapılması tek başına kötü montaj anlamına gelmez esas önemli olan sinyal taşıyıcıların doğru düzgün montajı yapılması önemlidir.

Ancak sinyal taşıyıcıların doğru düzgün bağlayan uygulayıcı ürünlerin montajı ve kablo duruşları da düzgün olur düzenli olur.

Bundan dolayı bir proje yaptırırken bu konuyu esas almak gerekiyor, yoksa ürünler aynıdır herkes aynı veya benzer ürünleri kullanır burada sorun olmaz esas mesele uygulamadadır uygulaması doğru düzgün olan bir proje sorunsuz bir proje anlamına gelir.

En kaliteli, en pahalı ürünleri kullanıp kötü uygulama yapılırsa verimsiz bol sorunlu bir uygulama bir sistem sahibi olursunuz.

KÖTÜ MONTAJLAR

10082

UZAYSAT Hakkında

2000 Yılından beri Toplu Konutlara, Villalara, Rezidanslara, Home Ofislere, Hotellere, Hastanelere inşa aşamasında veya daha sonra eksikleri giderme ya da revize etme (IF) Merkezi Uydu Anten Sistemleri, (RF) Dijital ve veya Analog Headend Sistemleri, (CCTV) Güvenlik Kamera Sistemleri, (ICS) İnterkom Görüntülü Kapı Konuşma Sistemleri, (FAS) Yangın İhbar Sistemlerini profesyonel ekibi ile kuruyor ve bakımını yapıyor.

Hizmet Bölgelerimiz

Tüm Türkiye’ye RF Headend QAM Dijital ve veya Analog sistemleri, Merkezi Uydu Anten sistemleri, Güvenlik kamera sistemleri, İnterkom görüntülü kapı konuşma sistemleri, Yangın İhbar sistemleri büyük projeler toplu konutlar, villalar, hastaneler, hoteller, rezidanslara hizmet veriyoruz. Küçük projeler için sadece İstanbul’da hizmet verebiliyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

Yetkili :  Adem GENÇ
Telefon :  +90 542 234 48 50
E-posta :  uzaysat@uzaysat.com
Adres :  Kartaltepe Mh Belediye Cd
 Limanoğlu İş Mrkz No: 3 / 23
 Sefaköy - K.çekmece / İST
Form :  Formdan Mesaj Gönder

Sitemize nasıl ulaştınız?

Websitemize nereden ulaştınız?

Sitemizi beğendiniz mi?

Websitemizi beğendiniz mi?

Ara