Güzel Montajlar

10558

Güzel Montajlar

 

Güzel montajlar sadece görsele mi faydası var?

Hayır, Güzel montajlı bir sistem sağlıklı düzgün veri dağıtımı anlamına gelir.

Montajı düzgün olan bir ustanın takacağı F konnektör, bağlayacağı F konneltör doğru olur düzgün olur ve kabloyu kırmaz çünkü bunların önemli olduğunu bilir.

Ancak bunların önemi bilmeyen sebebini bilmeyen F konnektör düzgün takmak ne demek her şekilde sinyal geçiyor, F konnektör düzgün bağlamak ne demek gevsek olsada sinyal geçiyor sıkı olsada geçiyor, kablo kırılsada sinyal geçiyor kırılmasada sinyal geçiyor der ve önem vermez sonrada sık sık sorunlar yaşanır işte sebebi budur.

Sinyal taşımada neler dikkat edilmeli konu hakkında detaylı bilgiyi Analog RF Sistemleri başlıklı konuda görebilirsiniz.

GÜZEL MONTAJLAR

10558

UZAYSAT Hakkında

2000 Yılından beri Toplu Konutlara, Villalara, Rezidanslara, Home Ofislere, Hotellere, Hastanelere inşa aşamasında veya daha sonra eksikleri giderme ya da revize etme (IF) Merkezi Uydu Anten Sistemleri, (RF) Dijital ve veya Analog Headend Sistemleri, (CCTV) Güvenlik Kamera Sistemleri, (ICS) İnterkom Görüntülü Kapı Konuşma Sistemleri, (FAS) Yangın İhbar Sistemlerini profesyonel ekibi ile kuruyor ve bakımını yapıyor.

Hizmet Bölgelerimiz

Tüm Türkiye’ye RF Headend QAM Dijital ve veya Analog sistemleri, Merkezi Uydu Anten sistemleri, Güvenlik kamera sistemleri, İnterkom görüntülü kapı konuşma sistemleri, Yangın İhbar sistemleri büyük projeler toplu konutlar, villalar, hastaneler, hoteller, rezidanslara hizmet veriyoruz. Küçük projeler için sadece İstanbul’da hizmet verebiliyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

Yetkili :  Adem GENÇ
Telefon :  +90 542 234 48 50
E-posta :  uzaysat@uzaysat.com
Adres :  Kartaltepe Mh Belediye Cd
 Limanoğlu İş Mrkz No: 3 / 23
 Sefaköy - K.çekmece / İST
Form :  Formdan Mesaj Gönder

Sitemize nasıl ulaştınız?

Websitemize nereden ulaştınız?

Sitemizi beğendiniz mi?

Websitemizi beğendiniz mi?

Ara