1 Çekirdekli Fiber Multiswitch Sistemleri

1 Çekirdekli Fiber Multiswitch Sistemleri

 

Merkezi Uydu Anten Sisteminde veya Merkezi RF Sisteminde Fiber Optik ile Dağıtım Sistemi

 

Fiber optik dağıtım sisteminden önce merkezi uydu anten sisteminde ister toplu blok konutları sitelerinde ister toplu villa konut sitelerinde her bloğun ve her villanın çatısına çanak kurmak zorunda kalıyorduk. Fiber optik dağıtım sistemi ile her çatıya çanak anten kurma derdine son verildi.

Bloklardaki çanaklar çok göze batmasa da villalar için çok büyük sorundu ama artık fiber optik dağıtım sistemi sayesinde bu tip dertlere son verildi.

Fiber optik dağıtım sistemi sadece çanak kirliliğine mi son veriyor tabii ki hayır. Fiber optik dağıtım sistemi ile geniş alanlardaki sinyal kayıplarına da son veriyor, sinyal kayıplarından dolayı abonelerin sağlıksız TV izleme derdine son veriyor.

Fiber optik dağıtım sistemi, hem çanak kirliliğine son veriyor hem de sinyal kaybı olmadan kilometrelerce mesafelere sinyal taşıma imkânı verdiği için konutlara ve villalara kalitesi yüksek sinyalleri ulaştırma imkânı sağlamaktadır.

Toplu villa konutlarında sitenin herhangi bir görünmeyen kenarına çanakları kuruyoruz. 1, 2, 3, 4 çanak ( sayı isteğe bağlı) bu çanaklardan villalara fiber optik kablo ile dağıtım yapıyoruz. Villalara takacağımız optik Multiswitch ile her oda ya da her TV prizinden bağımsız Receiver/TV bağlama imkânı verdiği gibi sinyal seviyesi ve kalitesi çanak antenlerin dibinde alındığı gibidir. Ayrıca güvenlik kamerası görüntülerini de sistem üzerinden gönderme ve QAM Dijital / Analog RF yayınlarını da gönderme imkânı veriyor.

Aynı şekilde Toplu konutlarda her bloğa çanak kurmak yerine sitenin bir kenarına çanakları kurup buradan sınırsız sayıda bloklara uydu anten sinyallerini dağıtmak mümkündür. Ayrıca QAM Dijital / Analog RF sistemi yayınları ve güvenlik kamerası görüntülerini de gönderme imkânı veriyor.

Fiber optik dağıtım sistemi hakkında daha detaylı bilgiyi web sitemizdeki diğer konuda bulabilirsiniz.

 

Saygılarımla

Adem GENÇ

Tarih

19 Kasım 2016

Tags

1 Çekirdeki Fiber Multiswitch Sistemleri

UZAYSAT Hakkında

2000 Yılından beri Toplu Konutlara, Villalara, Rezidanslara, Home Ofislere, Hotellere, Hastanelere inşa aşamasında veya daha sonra eksikleri giderme ya da revize etme (IF) Merkezi Uydu Anten Sistemleri, (RF) Dijital ve veya Analog Headend Sistemleri, (CCTV) Güvenlik Kamera Sistemleri, (ICS) İnterkom Görüntülü Kapı Konuşma Sistemleri, (FAS) Yangın İhbar Sistemlerini profesyonel ekibi ile kuruyor ve bakımını yapıyor.

Hizmet Bölgelerimiz

Tüm Türkiye’ye RF Headend QAM Dijital ve veya Analog sistemleri, Merkezi Uydu Anten sistemleri, Güvenlik kamera sistemleri, İnterkom görüntülü kapı konuşma sistemleri, Yangın İhbar sistemleri büyük projeler toplu konutlar, villalar, hastaneler, hoteller, rezidanslara hizmet veriyoruz. Küçük projeler için sadece İstanbul’da hizmet verebiliyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

Yetkili :  Adem GENÇ
Telefon :  +90 542 234 48 50
E-posta :  uzaysat@uzaysat.com
Adres :  Kartaltepe Mh Belediye Cd
 Limanoğlu İş Mrkz No: 3 / 23
 Sefaköy - K.çekmece / İST
Form :  Formdan Mesaj Gönder

Sitemize nasıl ulaştınız?

Hiçbirşey Bulunamadı!

Sitemizi beğendiniz mi?

Hiçbirşey Bulunamadı!

Ara