CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri

CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri

 

Güvenlik Kamera sistemleri hırsızlara karşı caydırıcı olduğu kadar herhangi bir hadiselerde DVR/NVR lardan geçmişe bakma imkânı sağladığı için hadisenin sebebi, oluşma şekli gibi bilinmeyen sorulara cevap vereceği için çok önemlidir.

Güvenlik kameraları çeşitli çözünürlüklere sahiptir. Kullanılacak alanlara göre kullanılacak kameranın çözünürlükleri seçilmedir. Ayrıca geniş veya dar açılara göre lens değerleri de dikkate alınmalıdır.

Ne kadar geçmiş zamanı kaydedeceğini belirleyip ona göre HDD kullanılmadır. Bu konuda biraz geniş düşünmekte fayda var.

İnternetin hızlanması ile Güvenlik Kamera görüntüleri ister cep telefon üzerinden ister bilgisayar üzerinden gerçek zamanlı görüntüleri izleme imkânı sağlıyor. Bu sayede nerede olursanız olun işyerinizi veya evinizi 7/24 izleyebilirsiniz.

Gerçek cep telefonu ekran görüntüsünde ister bir NVR/DVR deki tüm görüntüleri görüntülersiniz, ister tek tek tam ekranda görüntülersiniz ya da bir ekranda 1 görüntü, 4 görüntü, 9 görüntü ve 16 görüntü gösterme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Görüntü kalitesi için HD/SD gösterme seçeneğini kullanabilirsiniz. Seyredilen ekranın fotoğrafını çekebilirsiniz. Veya mp4 formatında izlediğiniz kamera görüntüsünü cep telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Zaten DVR/NVR tüm kamera görüntülerini yüksek kalitede kaydeder.

 

Saygılarımla

Adem GENÇ

Tarih

19 Kasım 2016

Tags

CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri

UZAYSAT Hakkında

2000 Yılından beri Toplu Konutlara, Villalara, Rezidanslara, Home Ofislere, Hotellere, Hastanelere inşa aşamasında veya daha sonra eksikleri giderme ya da revize etme (IF) Merkezi Uydu Anten Sistemleri, (RF) Dijital ve veya Analog Headend Sistemleri, (CCTV) Güvenlik Kamera Sistemleri, (ICS) İnterkom Görüntülü Kapı Konuşma Sistemleri, (FAS) Yangın İhbar Sistemlerini profesyonel ekibi ile kuruyor ve bakımını yapıyor.

Hizmet Bölgelerimiz

Tüm Türkiye’ye RF Headend QAM Dijital ve veya Analog sistemleri, Merkezi Uydu Anten sistemleri, Güvenlik kamera sistemleri, İnterkom görüntülü kapı konuşma sistemleri, Yangın İhbar sistemleri büyük projeler toplu konutlar, villalar, hastaneler, hoteller, rezidanslara hizmet veriyoruz. Küçük projeler için sadece İstanbul’da hizmet verebiliyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

Yetkili :  Adem GENÇ
Telefon :  +90 542 234 48 50
E-posta :  uzaysat@uzaysat.com
Adres :  Kartaltepe Mh Belediye Cd
 Limanoğlu İş Mrkz No: 3 / 23
 Sefaköy - K.çekmece / İST
Form :  Formdan Mesaj Gönder

Sitemize nasıl ulaştınız?

Hiçbirşey Bulunamadı!

Sitemizi beğendiniz mi?

Hiçbirşey Bulunamadı!

Ara