RF Sistemleri

RF Sistemleri

 

RF Sistemleri belirli sayı ile sınırlıdır. Yani kablo TV gibi ister dijital yayınları ister analog yayınları bir kablo üzerinden verilerek dağıtım yapılmasını sağlayan bir sistemdir. 

RF Sistemi uydu anten yayınları aksine bir kablo üzerinden birden fazla TV bağlama imkânı sağlıyor. Böylece hem tesisat maliyetini düşürüyor hem de daire içinde sonraki zamanlarda ekstra TV bağlama ihtiyacı oluştuğunda yeni hat çektirme derdi olmadan dairedeki mevcut kabloyu bölerek(splitter) ikinci, üçüncü ya da sınırsız TV bağlama olanağı veriyor. 

Günümüzde artık evlerde birden fazla TV bağlama ihtiyacı oluşmaktadır. Bu tip ihtiyaçları uydu anten ile ilk tesisat sırasında her TV için ayrı ayrı hat çektirerek mümkün oluyor ancak sonraki zamanlarda bu tip ihtiyaçları karşılamak imkânsız oluyor. 

Ancak RF Sisteminde bu tip dertler yok. Bir kablo üzerinden sınırsız TV bağlama imkânı veriyor. 

Bu konuda çok daha detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz. 

 

Saygılarımla

Adem GENÇ

Tarih

19 Kasım 2016

Tags

RF Sistemleri

UZAYSAT Hakkında

2000 Yılından beri Toplu Konutlara, Villalara, Rezidanslara, Home Ofislere, Hotellere, Hastanelere inşa aşamasında veya daha sonra eksikleri giderme ya da revize etme (IF) Merkezi Uydu Anten Sistemleri, (RF) Dijital ve veya Analog Headend Sistemleri, (CCTV) Güvenlik Kamera Sistemleri, (ICS) İnterkom Görüntülü Kapı Konuşma Sistemleri, (FAS) Yangın İhbar Sistemlerini profesyonel ekibi ile kuruyor ve bakımını yapıyor.

Hizmet Bölgelerimiz

Tüm Türkiye’ye RF Headend QAM Dijital ve veya Analog sistemleri, Merkezi Uydu Anten sistemleri, Güvenlik kamera sistemleri, İnterkom görüntülü kapı konuşma sistemleri, Yangın İhbar sistemleri büyük projeler toplu konutlar, villalar, hastaneler, hoteller, rezidanslara hizmet veriyoruz. Küçük projeler için sadece İstanbul’da hizmet verebiliyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

Yetkili :  Adem GENÇ
Telefon :  +90 542 234 48 50
E-posta :  uzaysat@uzaysat.com
Adres :  Kartaltepe Mh Belediye Cd
 Limanoğlu İş Mrkz No: 3 / 23
 Sefaköy - K.çekmece / İST
Form :  Formdan Mesaj Gönder

Sitemize nasıl ulaştınız?

Websitemize nereden ulaştınız?

Sitemizi beğendiniz mi?

Websitemizi beğendiniz mi?

Ara