Multiswitch Sistemleri

Multiswitch Sistemleri

 

Çanak anten kirliliğinin önüne geçmek için toplu yaşam alanlarında merkezi uydu anten sistemi tek çözüm sistemidir. Merkezi uydu anten sistemi birey sisteme göre daha ekonomik ve daha temiz bir sistemdir. 

Çatıya her uydu için bir çanak kurup buradan tüm daire abonelerine dağıtma imkânı verir. 

Abone sayısına göre Multiswitch sisteminin belirlenmesi gerekir

Multiswitchlerin değişik çıkış sayılarına göre değiştiği halde istenen abone sayısı tek Multiswitch ile karşılanamıyorsa kaskad sistemi yani Multiswitchleri peş peşe bağlayarak istenen abone sayısına ulaşmak mümkündür. 

Saygılarımla

Adem GENÇ

Tarih

19 Kasım 2016

Tags

Multiswitch Sistemleri

UZAYSAT Hakkında

2000 Yılından beri Toplu Konutlara, Villalara, Rezidanslara, Home Ofislere, Hotellere, Hastanelere inşa aşamasında veya daha sonra eksikleri giderme ya da revize etme (IF) Merkezi Uydu Anten Sistemleri, (RF) Dijital ve veya Analog Headend Sistemleri, (CCTV) Güvenlik Kamera Sistemleri, (ICS) İnterkom Görüntülü Kapı Konuşma Sistemleri, (FAS) Yangın İhbar Sistemlerini profesyonel ekibi ile kuruyor ve bakımını yapıyor.

Hizmet Bölgelerimiz

Tüm Türkiye’ye RF Headend QAM Dijital ve veya Analog sistemleri, Merkezi Uydu Anten sistemleri, Güvenlik kamera sistemleri, İnterkom görüntülü kapı konuşma sistemleri, Yangın İhbar sistemleri büyük projeler toplu konutlar, villalar, hastaneler, hoteller, rezidanslara hizmet veriyoruz. Küçük projeler için sadece İstanbul’da hizmet verebiliyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

Yetkili :  Adem GENÇ
Telefon :  +90 542 234 48 50
E-posta :  uzaysat@uzaysat.com
Adres :  Kartaltepe Mh Belediye Cd
 Limanoğlu İş Mrkz No: 3 / 23
 Sefaköy - K.çekmece / İST
Form :  Formdan Mesaj Gönder

Sitemize nasıl ulaştınız?

Hiçbirşey Bulunamadı!

Sitemizi beğendiniz mi?

Hiçbirşey Bulunamadı!

Ara