Mudüllü Multiswitch Sistemleri

Mudüllü Multiswitch Sistemleri

 

Modüllü Multiswitch Sistemi bir katta çok daire ve her daireye birden fazla abone veriliyorsa Multiswitch panosunda daha fazla kablo demektir. Bu kadar aboneyi normal Multiswitch sistemi ile yapmak için çok fazla alana ihtiyaç duyulur. 

Çoğu yerde çok geniş alanlar mevcut değil, dar ve kısıtlı alanlar vardır. Bu gibi durumlarda Modüllü Multiswitch Sistemi en doğru seçim olacaktır. 

Modüllü Multiswitch Sistemi, çok fazla aboneye küçük pano ile dağıtım yapma olanağı sağlıyor.Saygılarımla

Adem GENÇ

Tarih

19 Kasım 2016

Tags

Mudüllü Multiswitch Sistemleri

UZAYSAT Hakkında

2000 Yılından beri Toplu Konutlara, Villalara, Rezidanslara, Home Ofislere, Hotellere, Hastanelere inşa aşamasında veya daha sonra eksikleri giderme ya da revize etme (IF) Merkezi Uydu Anten Sistemleri, (RF) Dijital ve veya Analog Headend Sistemleri, (CCTV) Güvenlik Kamera Sistemleri, (ICS) İnterkom Görüntülü Kapı Konuşma Sistemleri, (FAS) Yangın İhbar Sistemlerini profesyonel ekibi ile kuruyor ve bakımını yapıyor.

Hizmet Bölgelerimiz

Tüm Türkiye’ye RF Headend QAM Dijital ve veya Analog sistemleri, Merkezi Uydu Anten sistemleri, Güvenlik kamera sistemleri, İnterkom görüntülü kapı konuşma sistemleri, Yangın İhbar sistemleri büyük projeler toplu konutlar, villalar, hastaneler, hoteller, rezidanslara hizmet veriyoruz. Küçük projeler için sadece İstanbul’da hizmet verebiliyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

Yetkili :  Adem GENÇ
Telefon :  +90 542 234 48 50
E-posta :  uzaysat@uzaysat.com
Adres :  Kartaltepe Mh Belediye Cd
 Limanoğlu İş Mrkz No: 3 / 23
 Sefaköy - K.çekmece / İST
Form :  Formdan Mesaj Gönder

Sitemize nasıl ulaştınız?

Hiçbirşey Bulunamadı!

Sitemizi beğendiniz mi?

Hiçbirşey Bulunamadı!

Ara